I WTK Kadetek i kadetów w Stepnicy

Utworzono dnia 03.09.2023

Dziś, 3 września 2023 roku, w malowniczej Stepnicy, odbył się Pierwszy Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny do I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów w Tenisie Stołowy.

Wśród dziewcząt walka była zacięta i pełna niespodzianek. Judyta Chodyniecka okazała się najlepsza, zdobywając pierwsze miejsce. Martyna Falkowska zajęła drugą pozycję, a Darina Pawelko stanęła na trzecim stopniu podium.

W kategorii chłopców nie brakowało wspaniałych występów, Jakub Zornig wywalczył pierwsze miejsce, drugie miejsce zdobył Wiktor Jelonek, a na trzecim miejscu uplasował się Karol Sukurenko.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, a za zwycięzców będziemy trzymać kciuki na I GPP Kadetów, które odbędzie się już na początku października w Krakowie.

Utworzono: 03.09.2023