V liga

                                            Aby zobaczyć protokół kliknij na nr meczu.

Wyniki 5 ligi sezonu 2023/2024 - I runda
Nr meczu Drużyna Gospodarz Drużyna Gość UWAGI
- zmiana terminu
Godzina
rozpoczęcia
meczu
Wynik
14.10.2023 / sobota /  termin 1
501 UKS 96 Sucha Koszalińska LUKS Gryfice 2   10:00 7 : 11
502 KTS GRYF Szczecinek 4 ZTTS Złocieniec   10:00 0 : 18
503 TECHNIK Świdwin 3 KTS PERŁA Połczyn-Zdrój   10:00 4 : 14
504 UKS ZALEW Stepnica 2 UKS CHAMPION Police 2   10:00 17 : 1
505 KS ATS Stargard 3 UKS CHAMPION Police 1   10:00 4   14
506 ENEA ATS PRIME Szczecin STS Dębno   10:00 8 : 10
21.10.2023 / sobota /  termin 2
507 LUKS Gryfice 2 KTS PERŁA Połczyn-Zdrój   10:00 13 : 5
508 ZTTS Złocieniec TECHNIK Świdwin 3   10:00 16 : 2
509 UKS 96 Sucha Koszalińska KTS GRYF Szczecinek 4   10:00 13 : 5
510 STS Dębno UKS CHAMPION Police 2   10:00 18 : 0
511 UKS CHAMPION Police 1 ENEA ATS PRIME Szczecin   10:00 11 : 7
512 UKS ZALEW Stepnica 2 KS ATS Stargard 3   10:00 3 : 15
28.10.2023 / sobota /  termin 3
513 LUKS Gryfice 2 KTS GRYF Szczecinek 4   10:00 15 : 3
514 TECHNIK Świdwin 3 UKS 96 Sucha Koszalińska   10:00 8 : 10
515 KTS PERŁA Połczyn-Zdrój ZTTS Złocieniec   10:00 6 : 12
516 UKS CHAMPION Police 2 KS ATS Stargard 3   10:00 2 : 16
517 ENEA ATS PRIME Szczecin UKS ZALEW Stepnica 2   10:00 13 : 5
518 STS Dębno UKS CHAMPION Police 1   10:00 10 : 8
18.11.2023 / sobota /  termin 4
519 LUKS Gryfice 2 ZTTS Złocieniec   10:00 2 : 16
520 UKS 96 Sucha Koszalińska KTS PERŁA Połczyn-Zdrój   10:00 11 : 7
521 KTS GRYF Szczecinek 4 TECHNIK Świdwin 3   10:00 9 : 9
522 UKS CHAMPION Police 2 UKS CHAMPION Police 1   10:00 4 : 14
523 UKS ZALEW Stepnica 2 STS Dębno   10:00 11 : 7
524 KS ATS Stargard 3 ENEA ATS PRIME Szczecin   10:00 9 : 9
02.12.2023 / sobota /  termin 5
525 TECHNIK Świdwin 3 LUKS Gryfice 2   10:00 6 : 12
526 KTS PERŁA Połczyn-Zdrój KTS GRYF Szczecinek 4   10:00 10 : 8
527 ZTTS Złocieniec UKS 96 Sucha Koszalińska   10:00 16 : 2
528 ENEA ATS PRIME Szczecin UKS CHAMPION Police 2   10:00 18 : 0
529 STS Dębno KS ATS Stargard 3   10:00 11 : 7
530 UKS CHAMPION Police 1 UKS ZALEW Stepnica 2   10:00 15 : 3

 

Terminarz 5 ligi sezonu 2023/2024
Nr meczu Drużyna Gospodarz Drużyna Gość UWAGI
- zmiana terminu
Godzina
rozpoczęcia
meczu
Wynik
03.02.2023 r. / sobota /  termin 6
531 LUKS Gryfice 2 UKS 96 Sucha Koszalińska   10:00 12 : 6
532 ZTTS Złocieniec KTS GRYF Szczecinek 4   10:00 18 : 0
533 KTS PERŁA Połczyn-Zdrój TECHNIK Świdwin 3   10:00 15 : 3
534 UKS CHAMPION Police 2 UKS ZALEW Stepnica 2   10:00 1 : 17
535 UKS CHAMPION Police 1 KS ATS Stargard 3   10:00 11 : 7
536 STS Dębno ENEA ATS PRIME Szczecin   10:00 13 : 5
24.02.2024 r./ sobota /  termin 7
537 KTS PERŁA Połczyn-Zdrój LUKS Gryfice 2   10:00 11 : 7
538 TECHNIK Świdwin 3 ZTTS Złocieniec   10:00 5 : 13
539 KTS GRYF Szczecinek 4 UKS 96 Sucha Koszalińska   10:00 4 : 14
540 UKS CHAMPION Police 2 STS Dębno   10:00 5 : 13
541 ENEA ATS PRIME Szczecin UKS CHAMPION Police 1   10:00 4 : 14
542 KS ATS Stargard 3 UKS ZALEW Stepnica 2   10:00 10   8
02.03.2024 r. / sobota /   termin 8
543 KTS GRYF Szczecinek 4 LUKS Gryfice 2   10:00      
544 UKS 96 Sucha Koszalińska TECHNIK Świdwin 3   10:00      
545 ZTTS Złocieniec KTS PERŁA Połczyn-Zdrój   10:00      
546 KS ATS Stargard 3 UKS CHAMPION Police 2   10:00      
547 UKS ZALEW Stepnica 2 ENEA ATS PRIME Szczecin   10:00      
548 UKS CHAMPION Police 1 STS Dębno   10:00      
06.04.2024 r. / sobota /   termin 9
549 ZTTS Złocieniec LUKS Gryfice 2   10:00      
550 KTS PERŁA Połczyn-Zdrój UKS 96 Sucha Koszalińska   10:00      
551 TECHNIK Świdwin 3 KTS GRYF Szczecinek 4   10:00      
552 UKS CHAMPION Police 1 UKS CHAMPION Police 2   10:00      
553 STS Dębno UKS ZALEW Stepnica 2   10:00      
554 ENEA ATS PRIME Szczecin KS ATS Stargard 3   10:00      
27.04.2024 r./ sobota /   termin 10
555 LUKS Gryfice 2 TECHNIK Świdwin 3   10:00      
556 KTS GRYF Szczecinek 4 KTS PERŁA Połczyn-Zdrój   10:00      
557 UKS 96 Sucha Koszalińska ZTTS Złocieniec   10:00      
558 UKS CHAMPION Police 2 ENEA ATS PRIME Szczecin   10:00      
559 KS ATS Stargard 3 STS Dębno   10:00      
560 UKS ZALEW Stepnica 2 UKS CHAMPION Police 1   10:00