IV liga

                                            Aby zobaczyć protokół kliknij na nr meczu.

Wyniki 4 ligi sezonu 2023/2024 - I runda
Nr meczu Drużyna Gospodarz Drużyna Gość Wynik
14.10.2023 / sobota /  termin 1
401 KTS GRYF Szczecinek 2 CZAPLA Czaplinek 6 : 12
402 KTS GRYF Szczecinek 3 KTS Kołobrzeg 2 3 : 15
403 TECHNIK Świdwin 2 UKS CZARNI Pieszcz 4 : 14
404 ZALEW Stepnica 1 wolny termin  
405 LUKS Gryfice 1 MEWA Resko 10 : 8
406 SL SALOS Szczecin GRIFFINS SPIN Szczecin 2 12 : 6
21.10.2023 / sobota /  termin 2
407 UKS CZARNI Pieszcz CZAPLA Czaplinek 4 : 14
408 KTS Kołobrzeg 2 TECHNIK Świdwin 2 13 : 5
409 KTS GRYF Szczecinek 2 KTS GRYF Szczecinek 3 17 : 1
410 GRIFFINS SPIN Szczecin 2 wolny termin  
411 MEWA Resko SL SALOS Szczecin 9 : 9
412 ZALEW Stepnica 1 LUKS Gryfice 1 9 : 9
28.10.2023 / sobota /  termin 3
413 CZAPLA Czaplinek KTS GRYF Szczecinek 3 17 : 1
414 TECHNIK Świdwin 2 KTS GRYF Szczecinek 2 5 : 13
415 UKS CZARNI Pieszcz KTS Kołobrzeg 2 10 : 8
416 wolny termin LUKS Gryfice 1  
417 SL SALOS Szczecin ZALEW Stepnica 1 11 : 7
418 GRIFFINS SPIN Szczecin 2 MEWA Resko 0 : 18
18.11.2023 / sobota /  termin 4
419 CZAPLA Czaplinek KTS Kołobrzeg 2 13 : 5
420 KTS GRYF Szczecinek 2 UKS CZARNI Pieszcz 5 : 13
421 KTS GRYF Szczecinek 3 TECHNIK Świdwin 2 4 : 14
422 wolny termin MEWA Resko  
423 ZALEW Stepnica 1 GRIFFINS SPIN Szczecin 2 17 : 1
424 LUKS Gryfice 1 SL SALOS Szczecin 12 : 6
02.12.2023 / sobota /  termin 5
425 TECHNIK Świdwin 2 CZAPLA Czaplinek 10 : 8
426 UKS CZARNI Pieszcz KTS GRYF Szczecinek 3 12 : 6
427 KTS Kołobrzeg 2 KTS GRYF Szczecinek 2 9 : 9
428 SL SALOS Szczecin wolny termin  
429 GRIFFINS SPIN Szczecin 2 LUKS Gryfice 1 3 : 15
430 MEWA Resko ZALEW Stepnica 1 12 : 6

 

 

Terminarz 4 ligi sezonu 2023/2024 - runda II (rewanżowa)
Nr meczu Drużyna Gospodarz Drużyna Gość Wynik
03.02.2023 r. / sobota /  termin 6
431 CZAPLA Czaplinek KTS GRYF Szczecinek 2 14 : 4
432 KTS Kołobrzeg 2 KTS GRYF Szczecinek 3 17 : 1
433 UKS CZARNI Pieszcz TECHNIK Świdwin 2 17 : 1
434 wolny termin ZALEW Stepnica 1  
435 MEWA Resko LUKS Gryfice 1 12 : 6
436 GRIFFINS SPIN Szczecin 2 SL SALOS Szczecin 8 : 10
24.02.2024 r./ sobota /  termin 7
437 CZAPLA Czaplinek UKS CZARNI Pieszcz 14 : 4
438 TECHNIK Świdwin 2 KTS Kołobrzeg 2 11 : 7
439 KTS GRYF Szczecinek 3 KTS GRYF Szczecinek 2 5 : 13
440 wolny termin GRIFFINS SPIN Szczecin 2  
441 SL SALOS Szczecin MEWA Resko 11 : 7
442 LUKS Gryfice 1 ZALEW Stepnica 1 11 : 7
02.03.2024 r. / sobota /   termin 8
443 KTS GRYF Szczecinek 3 CZAPLA Czaplinek      
444 KTS GRYF Szczecinek 2 TECHNIK Świdwin 2      
445 KTS Kołobrzeg 2 UKS CZARNI Pieszcz      
446 LUKS Gryfice 1 wolny termin      
447 ZALEW Stepnica 1 SL SALOS Szczecin      
448 MEWA Resko GRIFFINS SPIN Szczecin 2      
06.04.2024 r. / sobota /   termin 9
449 KTS Kołobrzeg 2 CZAPLA Czaplinek      
450 UKS CZARNI Pieszcz KTS GRYF Szczecinek 2      
451 TECHNIK Świdwin 2 KTS GRYF Szczecinek 3      
452 MEWA Resko wolny termin      
453 GRIFFINS SPIN Szczecin 2 ZALEW Stepnica 1      
454 SL SALOS Szczecin LUKS Gryfice 1      
27.04.2024 r./ sobota /   termin 10
455 CZAPLA Czaplinek TECHNIK Świdwin 2      
456 KTS GRYF Szczecinek 3 UKS CZARNI Pieszcz      
457 KTS GRYF Szczecinek 2 KTS Kołobrzeg 2      
458 wolny termin SL SALOS Szczecin      
459 LUKS Gryfice 1 GRIFFINS SPIN Szczecin 2      
460 ZALEW Stepnica 1 MEWA Resko