Kalendarz

Data Dzień
tygodnia
Nazwa Miejsce Kategoria Termin turnieju nadrzędnego
07.01.2024 Niedziela 3 WTK Seniorów Międzyzdroje WTK 26-28.01.2024
13.01.2024 sobota II liga mężczyzn  ( 8 kolejka ) Kluby II Liga  
13.01.2024 sobota 5. Grand Prix Polski Weteranów Ostróda GPP  
14.01.2024 Niedziela 5. Grand Prix Polski Weteranów Ostróda GPP  
20.01.2024 sobota 1 liga mężczyzn   1 liga  
24-28.01.2024   Mistrzostwa Europy U-21 Skopje (MKD) Mistrzostwa Europy  
26.01.2024 piątek 3. Grand Prix Polski Seniorów Zielona Góra GPP  
27.01.2024 sobota 3. Grand Prix Polski Seniorów Zielona Góra GPP  
28.01.2024 Niedziela 3. Grand Prix Polski Seniorów Zielona Góra GPP  
03.02.2024 sobota 6. Termin – Liga III,IV,V; II Liga mężczyzn (9 kolejka) Kluby 3-5 Liga; II Liga  
04.02.2024 Niedziela WK do DPP KiM Międzyzdroje   09-10.03.2024
10.02.2024 sobota 1 liga mężczyzn   1 liga  
10.02.2024 sobota II liga mężczyzn  ( 10 kolejka ) Kluby II Liga  
10.02.2024 sobota 3. WTK Młodzików Stargard - KS ATS WTK 01-03.03.2023
11.02.2024 Niedziela 3. WTK Juniorów,  Międzyzdroje WTK 23-25.02.2023
10.02.2024 sobota 6. Grand Prix Polski Weteranów Stężyca GPP  
11.02.2024 Niedziela 6. Grand Prix Polski Weteranów Stężyca GPP  
16-25.02.2024   Drużynowe Mistrzostwa Świata Busan (KOR) Mistrzostwa Świata  
17.02.2024 sobota 1 liga mężczyzn   1 liga  
17.02.2024 sobota 3. WTK Kadetów Międzyzdroje WTK 15-17.03.2024
18.02.2024 Niedziela WK do IMP Stepnica WK do IMP 22-24.03.2024
24.02.2024 sobota 7. Termin – Liga III,IV,V Kluby 3-5 Liga  
25.02.2024 Niedziela 3. WTK Żaków Stepnica WTK 08-10.03.2024
23.02.2024 piątek 3. Grand Prix Polski Juniorów Rzeszów GPP  
24.02.2024 sobota 3. Grand Prix Polski Juniorów Rzeszów    
25.02.2024 Niedziela 3. Grand Prix Polski Juniorów Rzeszów    
02.03.2024 sobota 1 liga mężczyzn   1 liga  
02.03.2024 sobota 8. Termin – Liga III,IV,V ; II Liga mężczyzn (11 kolejka) Kluby 3-5 Liga; II Liga  
01.03.2024 piątek 3. Grand Prix Polski Młodzików Szczawno-Zdrój GPP  
02.03.2024 sobota 3. Grand Prix Polski Młodzików Szczawno-Zdrój GPP  
03.03.2024 Niedziela 3. Grand Prix Polski Młodzików Szczawno-Zdrój GPP  
10.03.2024 Niedziela 2. WTK Skrzatów Bierzwnik WTK  
09.03.2024 sobota Turnieje półfinałowe Drużynowego Pucharu Polski      
10.03.2024 Niedziela Turnieje półfinałowe Drużynowego Pucharu Polski      
08.03.2024 piątek 3. Grand Prix Polski Żaków Ostróda GPP  
09.03.2024 sobota 3. Grand Prix Polski Żaków Ostróda    
10.03.2024 Niedziela 3. Grand Prix Polski Żaków Ostróda    
16.03.2024 sobota 1 liga mężczyzn   1 liga  
16.03.2024 sobota II liga mężczyzn  ( 12 kolejka ) Kluby II Liga  
16.03.2024 sobota DWK do MP Młodzików Stepnica DKW do MP 03-05.05.2024
17.03.2024 Niedziela DWK i IKW do MP Juniorów Stepnica DiIKW do MP 25-28.04.2024
15.03.2024 piątek 3. Grand Prix Polski Kadetów Nadarzyn GPP  
16.03.2024 sobota 3. Grand Prix Polski Kadetów Nadarzyn GPP  
17.03.2024 Niedziela 3. Grand Prix Polski Kadetów Nadarzyn GPP  
16.03.2024 sobota 7. Grand Prix Polski Weteranów Gliwice GPP  
17.03.2024 Niedziela 7. Grand Prix Polski Weteranów Gliwice GPP  
22.03.2024 piątek 92. Indywidualne Mistrzostwa Polski Gdańsk Mistrzostwa Polski  
23.03.2024 sobota 92. Indywidualne Mistrzostwa Polski      
24.03.2024 Niedziela 92. Indywidualne Mistrzostwa Polski      
23.03.2024 sobota rezerwowy termin      
24.03.2024 Niedziela IWK do MP Młodzików Świdwin   03-05.05.2024
26.03.2024 Wtorek Polish Para Open Władysławowo niepełnosprawni  
27.03.2024 Środa Polish Para Open Władysławowo niepełnosprawni  
28.03.2024 Czwartek Polish Para Open Władysławowo niepełnosprawni  
29.03.2024 piątek Polish Para Open Władysławowo niepełnosprawni  
06.04.2024 sobota 1 liga mężczyzn   1 liga  
06.04.2024 sobota 9. Termin – Liga III,IV,V ; II Liga mężczyzn (13 kolejka) Kluby 3-5 Liga; II Liga  
07.04.2024 Niedziela rezerwowy termin      
13.04.2024 sobota 1 liga mężczyzn   1 liga  
13.04.2024 sobota IWK do MP Żaków Połczyn Zdrój   25-26.05.2024
13.04.2024 sobota 8. Grand Prix Polski Weteranów Olkusz GPP  
14.04.2024 Niedziela 8. Grand Prix Polski Weteranów Olkusz GPP  
20.04.2024 sobota 1 liga mężczyzn   1 liga  
20.04.2024 sobota 10. Termin – Liga III,IV,V; II liga mężczyzn  ( 14 kolejka ) Kluby 3-5 Liga; II Liga  
21.04.2024 Niedziela Międzywojewódzki Mistrzostwa Młodzików Złotów MMM  
21.04.2024 Niedziela IMW Weteranów Bierzwnik IMW  
27.04.2024 sobota rezerwowy termin     09-12.05.2024
28.04.2024 Niedziela IWK i DWK do MP Kadetów Międzyzdroje IiDWK do MP 09-12.05.2024
25.04.2024 Czwartek Mistrzostwa Polski Juniorów Zielona Góra Mistrzostwa Polski  
26.04.2024 piątek Mistrzostwa Polski Juniorów Zielona Góra Mistrzostwa Polski  
27.04.2024 sobota Mistrzostwa Polski Juniorów Zielona Góra Mistrzostwa Polski  
28.04.2024 Niedziela Mistrzostwa Polski Juniorów Zielona Góra Mistrzostwa Polski  
03.05.2024 piątek Mistrzostwa Polski Młodzików Sępólno Krajeńskie Mistrzostwa Polski  
04.05.2024 sobota Mistrzostwa Polski Młodzików Sępólno Krajeńskie Mistrzostwa Polski  
05.05.2024 Niedziela Mistrzostwa Polski Młodzików Sępólno Krajeńskie Mistrzostwa Polski  
09.05.2024 Czwartek Mistrzostwa Polski Kadetów Szczawno-Zdrój Mistrzostwa Polski  
10.05.2024 piątek Mistrzostwa Polski Kadetów Szczawno-Zdrój Mistrzostwa Polski  
11.05.2024 sobota Mistrzostwa Polski Kadetów Szczawno-Zdrój Mistrzostwa Polski  
12.05.2024 Niedziela Mistrzostwa Polski Kadetów Szczawno-Zdrój Mistrzostwa Polski  
11.05.2024 sobota 9. Grand Prix Polski Weteranów Poznań GPP  
12.05.2024 Niedziela 9. Grand Prix Polski Weteranów Poznań GPP  
11.05.2024 sobota rezerwowy termin      
12.05.2024 Niedziela 3. WTK Skrzatów Bierzwnik WTK  
18.05.2024 sobota Liga 3 - Baraże o awans do 2 ligi Świdwin 3-5 Liga  
18.05.2024 sobota Liga 3 - Baraże o utrzymanie w 3 lidze Świdwin 3-5 Liga  
18.05.2024 sobota Liga 3 - Baraże  - Gra o miejsca 5-8 Świdwin 3-5 Liga  
18.05.2024 sobota Liga 4 - Baraże o awans do 3 ligi Konkurs 3-5 Liga  
18.05.2024 sobota Liga 4 - Baraże o utrzymanie w 4 lidze Konkurs 3-5 Liga  
18.05.2024 sobota Liga 4 - Baraże  - Gra o miejsca 5-8 Połczyn-Zdrój 3-5 Liga jeśli zajmą 3-4 m-ce w grupie
18.05.2024 sobota Liga 5 - Baraże o awans do 4 ligi Konkurs 3-5 Liga  
18.05.2024 sobota Liga 5 - Baraże  - Gra o miejsca 5-8 Konkurs 3-5 Liga  
18.05.2024 sobota Liga 5 - Baraże  - Gra o miejsca 9-12 Konkurs 3-5 Liga  
19.05.2024 Niedziela IMW Seniorów Świdwin MW  
22.05.2024 Środa WTT Youth Contender Władysławowo WTT Youth  
23.05.2024 Czwartek WTT Youth Contender Władysławowo WTT Youth  
24.05.2024 piątek WTT Youth Contender Władysławowo WTT Youth  
25.05.2024 sobota WTT Youth Contender Władysławowo WTT Youth  
22-26.05.2024   Mistrzostwa Europy U-13 Bukareszt (ROU) Mistrzostwa Europy  
23.05.2024 Czwartek 36. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Gliwice Mistrzostwa Polski  
24.05.2024 piątek 36. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Gliwice Mistrzostwa Polski  
25.05.2024 sobota 36. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Gliwice Mistrzostwa Polski  
26.05.2024 Niedziela 36. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Gliwice Mistrzostwa Polski  
25.05.2024 sobota Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków Rzeszów Mistrzostwa Polski  
26.05.2024 Niedziela Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków Rzeszów Mistrzostwa Polski  
01.06.2024 sobota IMW Skrzatów Stepnica MW  
02.06.2024 Niedziela IMW Żaków Bierzwnik MW  
07.06.2024 piątek Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Oleśnica Mistrzostwa Polski  
08.06.2024 sobota Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Oleśnica Mistrzostwa Polski  
09.06.2024 Niedziela Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Oleśnica Mistrzostwa Polski  
08.06.2024 sobota IMW Młodzików Połczyn Zdrój MW  
09.06.2024 Niedziela IMW Kadetów Świdwin MW  
06-14.07.2024   Mistrzostwa Świata Weteranów Rzym (ITA) Mistrzostwa Świata  
15.06.2024 sobota IMW Juniorów Stepnica MW  
16.06.2024 Niedziela rezerwowy termin      
29.06.2024 sobota Spotkanie Klubów z Zarządem do ustalenia    
12-21.07.2024   Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów Malmö (SWE) Mistrzostwa Europy  
12-24.07.2024   7. Europejskie Igrzyska Uniwersyteckie Debreczyn, Miszkolc (HUN) uczelnie  
27.07-10.08.2024   Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż (FRA) Igrzyska Olimpijskie  
29.08-07.09.2024   Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Paryż (FRA) niepełnosprawni  

ZAŁĄCZNIKI